نتایج جستجو برای عبارت :

قبولی خرداد و بعدش خر تو خر میشود زندگی؟!

الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
13 خرداد را جشن میگیرم خودم تنهایی 
با خیل ارزوهایی که در دلم کشته شدند امسال و دم نزدم
نگاه کودکان گرسنه را به لقمه ی غذا دیده اید؟ 
من همانطور به سیزده خرداد نگاه  میکنم
نمیتوانم برای داشتنش صبر کنم 
برای نفس کشیدن با ارامش نمیتوانم صبر کنم نمیتوانم صبر کنم 
خرداد هم کم کم داره میره
به نظرم امسال خرداد نسبت به سالهای قبل خنک تر بود
پر بود از بارندگی های قشنگ
تگرگ وسط خرداد که دیگه حرف نداره
اصفهان امسال خرداد زاینده رود رو داشت... بارندگی های قشنگ عصر
خدا کنه تابستون هم همینجور خوب و عالی باشه و از گرما کلافه نشیم
طبق معمول پشت میزم مشغول انجام دادن کارها هستم
ادامه مطلب
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
دفاع پروپوزال 12 خرداد 98 ساعت 11/30 - تا پنج شنبه  9 ام خرداد اعلام آمادگی بفرمایید و پروپوزال تایید شده توسط استاد راهنما را به اساتید داور ایمیل بفرمایید. 
بدیهی است بعد ار آن تاریخ پذیرفته نمی شود. 

داورها 
دکتر موسوی
دکتر خیرآبادی
بسم اللهبرنامه فردام اینه: 
فردا روزه نخواهم بود. ساعت نه بیدار بشم، یه صبحانه آماده کنم بخورم و ده تا دو و سه کارامو انجام بدم. بعدم یه فیلم و بعد کارای خونه تا ساعت هفت. بعدش هفت میام مینویسم چه کردم و باید چه بکنم. به امید خدا.
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)
ادامه مطلب
دانلود گلچین آهنگ های خرداد 98
بهترین آهنگ های خرداد ماه 1398 با کیفیت 320 منتشر شد
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا 11 خرداد ]

آهنگ های خرداد 98

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما
اینبار با بهترین آهنگ های جدید خرداد 98 به صورت یکجا
گلچینی از منتخب موزیک ها برتر و پربازدید خرداد ماه به صورت اختصاصی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 320 به صورت یکجا و تکی
شهر موزیک رو بخاطر بسپارید و تا آخر همین ماه
با بهترین آهنگ های خرداد ماه در کنار ما باشید .
از ترس نرسیدن....
چشماتو ببندی و بخوای که زمان زود بگذره...
بگذره تا برسه به اون لحظه...
بگذره تا برسه به اون لحظه که نمیدونی بعدش چه قدر سخته یا اسون اما میدونی که بعدش حتما فرق داره....
بعدش اصلا مثل قبلش نیست....
همین رو میخوای....
مثل اون لحظه که ته دلت یه حالی میشه تو سرعت و سرازیری....اما بعدش قطعا فرق داره با قبلش...
سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98

دراین مطالب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98 رو آماده کردم میتوان در ادامه مطلب آن را دانلود کنید

جهت دانلود سوالات روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.15 مگابایت

دانلود

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
هنری فورد هر جمعه برای زنش از یک گلفروشی، گل می خرید. یک بار از گل فروش پرسید:"آقای محترم، شما مغازه خوبی دارید. چرا یک شعبه دیگر نمی زنید؟"
گل فروش گفت بعدش چی ...آقا؟"
فورد گفت:"بعد از مدتی، نیز چندین شعبه در دیترویت دایر خواهید کرد."
گل فروش گفت بعدش چه...آقا؟"
فورد گفت:" بعد هم در تمام آمریکا."گل فروش گفت:"بعدش ... چی آقا ؟"
فورد با عصبانیت گفت:"لعنت بر شیطان! بعد می توانی راحت باشی."
گل فروش گفت:"همین حالا هم راحت هستم !"
فورد سرش را پایین انداخت و رفت.
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
✅ خرداد ماه، آزمون استخدامی در نهاد ریاست جمهوری
ثبت‌نام در آزمون استخدامی در دستگاه‌های وابسته به نهاد ریاست جمهوری از پنجم خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
هزینه این آزمون ۷۵ هزار تومان اعلام شده که از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها قابل پرداخت است.
کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد در شهر تهران برگز

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
درباره اینکه همه چی اونشب با شنیدن یه جمله و یه حرف و بعدش کلی بحث و اخم فروریخت و تموم شد مطمئنم ولی درباره بعدش و اینده ش و بعدش و بعدترش اصلا مطمین نیستمچون افکارم جسته گریخته ان لحظه ای ان محو ان کمرنگ ان...هنوز موندم بین بد و بدتر و رفتن و موندن یجورایی رو محاسبات ریاضی زندگی نمیکنم زندگیم بستگی ب حالم داره حالم میراند انچه را ک رواست...
سلام
امروز تولدمه.
و اول خرداد هم تولد وبلاگم بود. به گمانم 4 ساله شد.
و هشتم خرداد هم سالگرد اولین پیام بود. و نه ساله شد.
خرداد ماه عجیب غریبیه. خیلی شروعها و خیلی پایان ها توی این ماه اتفاق افتاده.
الان که دیگه خبری از امتحان نیست، دوست تَرِش دارم ;)
خلاصه که...
تولدم مبارک

پی نوشت:
امسال هیچ اعلام رسمی در هیچ شبکه ای نکردم. حس بهتریه... حداقل تکلیفت با یه سری آدمها روشن تر میشه :)
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
برای هر کاری هر تصمیمی هر معامله ای قبل از انجامش برای خودت بعدش را در ذهنت ترسیم کن به خودت بگو
خوب این کار را هم کردم که چی بشه؟
به خودت جواب سوالت را بده ببین خودت از جوابت قانع میشی خوبیش اینه خودت که به خودت دیگه دروغ نمیگی این خودت خوده واقعیته نه اونیکه در فضای مجازی دوست داری برای بقیه ژستشو بگیری 
این که چی بشه؟یا خوب بعدش چی؟
خیلی کمکت میکنه
۱۰ سال پیش، یک روز قبل از این (میشه ۲۲ خرداد) حاضر شدم و با مامان و بابا رفتم که رای بدن.
 به سن رای نرسیده بودم. اما تو فواصل بین امتحان‌ها، می‌رفتم از ستاد، تبلیغات می‌گرفتم و تو پارک‌های یکی دو تا محله بین مردم پخش می‌کردم و تشویق‌شون می‌کردم که رای بدن. خیلی وقت‌ها، خواهرم که از خودم کوچکتره رو هم می‌بردم. به غیر از یه خانم که پوسترم رو از دستم گرفت و مچاله کرد و یه خانم دیگه که با شال خودم داشت خفه‌م می‌کرد و پشت سر هم تکرار می‌کرد:«تو
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
برای دانلود شبه سوالات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 رشته (تجربی،ریاضی،انسانی) روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال شبه سوالات نهایی خرداد 98 پایه دوازدهم (تجربی،ریاضی،انسانی)
برای دانلود شبه سوالات امتحان نهایی خرداد 98 وارد کانال شوید
http://t.me/davazdahumi
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.حجم: 128 کیلوبایتتوضیحات: با سلام و خدا قوت خدمت همکاران ارجمند، فایل مربوط به شاخص های ارزیابی سه ماهه (فروردین-اردیبهشت و خرداد) 1398 خدمتتان ارسال می گردد. ضمناً در سایت همگام نیز بارگذاری شده است.
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
تقریبا تمام دیروز بعداز ظهر و امروز رو استراحت کردم. خوابیدم ، غذا خوردم ، کلاه‌ قرمزی دیدم. 
امروز صبح که اونجوری شد، بعدش باز خوب بودیم. عصر خواستم با میم برم بیرم، الف هم اومد. خب الف اومد من چیکار کنم؟! من میخواستم جامدادی بخرم که خریدم. بعدشم من گفتم برین آش بخوریم رفتیم خوردیم و من به شدت ترش کردم بعدش و‌حالم بد بود.
بعد اومدم با ر حرف زدم، و تو نبودی. بعدش گزارش نوشتم، تو و ر حرف زدین و الان هم اینجوری.
خسته م واقعا :/ حوصله بحث ندارم. کار ز
ساعت 10 صبح بیدار شدم رفتم آشپزخونه مرغ رو از فریزر درآوردم گذاشتم یه گوشه تا یخش آب بشه بعدش رفتم لباسایی که خشک شده بود رو از رو بند برداشتم بعدش هم دست و صورتمو شستم و رفتم بساط ناهار رو آماده کردم و حین اینکه پیاز ها داشت سرخ میشد و یخ مرغ ها آب، منم نشستم صبحونه خوردم و بعدش مرغارو هم سرخ کردم و خورشت رو بار گذاشتم برنج رو شستم و روغن و نمکشو اضافه کردم گذاشتم یه گوشه بعدش هویج هارو گذاشتم بپزه و وقتی همه اینا انجام شد شعله همه شونو کم کردم و
من از قوی بودن میترسم!از آن جنس قوی بودن ها که در ذهن اتفاق نمی افتد… که فقط تظاهر است، نمایش قدرت است…از آن ها که وقتی کسی غمی دارد، سکوت می کند، معمولی رفتار می کند، لبخند می زند تا به همه نشان دهد که محکم است اما در حقیقت آنقدر به گذشته فکر می کند که امیدهایش زیر خروارها حسرت دفن می شوند، و احساس زنده بودن را از خودش می گیرد …قوی بودن، خودسانسوری نیست سکوت نیست…گریه کن !فریاد بزن به در و دیوار مشت بکوب دلت را خالی کناما بعدش روی پاهایت
با توجه به فرارسیدن تعطیلات
پیش‌روی عید فطر و نیمه خرداد، پیش‌بینی فعالان بازار مسکن این است که در
خرداد ماه با افت قابل‌توجه معاملات روبرو شویم.

رشد ۱۲/۵ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت ماه سبب شده معاملات در روزهای سپری شده از خرداد ماه پرتعداد نباشد.
به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه
اطلاعات
ادامه مطلب
خردادِ پر حادثه، خردادِ پُر شور، خردادِ پر خاطره...
ماهِ خاطرات، خردادِ مُخاطرات، خرداد‌ِ خونِ دل... خرداد که می‌‌رسد، دل پَر می‌‌کشد به روزهای پُر امید، روزهای پُر نشاط، پَر می‌‌کشد به آسمانِ رویا، رویای آزادی. دل پر می کشد به هوایی که قرار بود نفس کشیدن آسان‌‌تر باشد...
روزهای جَدَل برای جامعه ی مدنی. روزهای میتینگ‌‌های سیاسی، لبخندهای مرموزِ دموکراسی، گریه های از سرِ شوق، خنده‌‌های از سر ذوق...
روزنامه‌‌های دوم خردادی، شهیدانِ را
خیلی جالبه
یکی به تو بدی میکنه
بعد تو اولش ناراحت میشی
بعدش میگی اوکی بی خیال
ولی سر اون ادم همه اون بدیا میاد و بعدش تو میگی وای خدا چرا؟!
یعنی گریزی نیست. سر طرف میاد هر بدی ای به شما کرده.
اینقدر زنده میمونین تا شکستش رو ببینین.

مشکل از فهم نیست...
مشکل از اونجایی آب میخوره که نمیتونی مطابق فهمت عمل کنی
چون نفست گیره، دلش میخواد این کارو بکنه، پس صدای عقل و وجدان رو خفه میکنه و ادامه میده
بعدش...
بعدش گیر میفته بین همون عقل و فهم و نفس!!
زیبا نیست؟!

کلا توی خونه با  مامانم شوخی زیاد می کنم.
مثلا وقتی میگه فلان کار رو انجام بده، کلی نق می زنم ولی بعدش به نحو احسنت اون کار رو تموم می کنم.
یا بعد خوردن غذا، می گم این چی بود که درست کردی؟ اصلا هم خوشمزه نبود.
امشب یه دونه از این شوخی ها با آقای پدر کردم.
بعدش یک نگاه غضب ناکی تحویلم داد که به غلط کردن و عرذ خواهی افتادم...

بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
قرار نبود دوم خرداد اینقدر غمگین باشه، منظورم اینه قرار نبود با سالگردش غمگین‌تر شیم،‌ قرار بود حال‌مون توی سالگردش بهتر باشه،‌ توی تقویم ببینیمش و بخندیم... حیف!متولدین خرداد ۷۶ الان ۲۲ سال‌شونه و در آستانه کسب مدرک کارشناسی هستن؛ یه سری شون ازدواج کردن و حتی بعضیاشون بچه دارن... این موقع‌ها آدم می‌فهمه چقدر پیر شده.بعد از مدت‌ها کتابخونه رو‌ مرتب کردیم. با گرون شدن کاغذ فهمیدیم‌ باید خیلی بیشتر قدر کتاب‌هامون رو بدونیم. و من کلی کتا
یه برنامه خوب نوشته بودم که هر چی امروز گشتم پیداش نکردم
در عوض فقط عین دیو خوردم
صبونه کم خوردم، چای و نون و مربای توت فرنگی و شیر، 
بعدش یه هلو
ناهار واو...یشکا.ی غاز، اونم نه خیلی، اما غذام اضافه نیومد
بعد از ظهر یه قاچ هندونه، یه نصفه مگنوم، که کل بالشم کاکائویی شد
بعدش املت با نون زدم
بعدش چایی و اوریو
بعدش ماکارونی پختم
بعد از شام هم نشستم به خوردن پفک
این حجم از خوردن در من بی سابقه است :|
میوه در رژیم غذاییم خیلی کم شده
باید حتما جبرانش کن
واضع مقولات عشر ارسطو بوده او مقولات را یعنی آنچه را که قابل تصور در ذهن و یا تفکر است  به ده قسم تقسیم نموده که در زیر آورده شده است.

کم و کیف وضع این له ز بعدش هم متی
همچنین باشد مضاف و فعل و بعدش انفعال

توضیحات مقولات عشر
ادامه

داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
خب سلام دوستان 
به درخواست بعضی از ممبرای عزیزمون 
قراره از این به بعد چالش های روزانه رو ترجنه یا اگ لازم بود آموزش مختصر بدیم
امیدوارم به کارتون بیاد
 ببخشید که دیر گزاشتم از فردا زودتر شروع میکنم
به ترتیب
1_دوتا سگ آبی اسکین کنید(پوستشو بکنید.نمیدونم تاحالا دیدیدش یا ن به هر حال من عکس و لوکیشنشو پایین پست میزارم)
2_پنج بار از غذای کنسروی تغذیه کنید
3_یه پرنده غیر عادی(منظور پلیکان و مرغ دریای و...) با ادویه بپزید(منظور از ادویه گیاهایین که ر
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
خب ...
سلام...
روز دانشجو بود امروز ...مبارک همه!
استاد عزیز ما امروز فرخنده رو گذاشته بودن واسه میانترم...فک نکنین لغوش کرد یا چی ها...نه...میانترمو گرفت عین چیییییی...
بعدشم همه کلاسو بستنی مهمون کرد...که دستش درد نکنه...
بعدش من فهمیدم آزمونم به جایی که فردا باشه پس فرداس ...
بعدش من حساب کتاب کردم که پس فردا میانترم جزا هم دارم:||||
بعدش اون رفیقم که شکست عشقی خورده بود با یه صحنه پرفکت دیگه مواجه شد و اون طرف اومد به قصد عذر خواهی و غلط کردم....
بعدش ایشو
ثبت‌ نام آزمون زبان msrt خرداد ماه 98 ، از ساعت 14 روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون MSRT خرداد ماه 98 در روز سه شنبه 21 خرداد در شهرهای تهران ، تبریز ، بابلسر ، بیرجند ، اصفهان ، اراک ، اردبیل ، اهواز ، ایلام ، رشت ، زاهدان ، خرم‌ آباد ، سنندج ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، قم ، قزوین ، گرگان ، مشهد ، یزد ، همدان برگزار خواهد شد . این آزمون برای دانشجوی
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ( msrt ) خرداد 1398 به دلیل تغییر زمان کنکور ارشد 98 و همزمانی با آن تغییر یافت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، متن اطلاعیه سامانه آزمون زبان MSRT به شرح زیر است ، ضمن ابراز تاسف و همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شده سیل اخیر در بخش هایی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می رساند به علت تغییر تاریخ آزمون سراسری کارشناسی ارشد به تاریخ های 23 و 24 خرداد آز
به قول صادق هدایت: «اصلا چه کار احمقانه‌ای کرده. چرا وصیت‌نامه نوشته؟ آدمی که خودش را می‌ترکاند [خودکشی می‌کند] دیگر به چس‌ناله و وراجی احتیاج ندارد. به او چه که بعدش چه خواهد شد که مردم را پند و نصیحت بدهد؟ همین ترکیدی و رفتی، دیگر تمام شده است، بعدش دیگر به تو مربوط نمی‌شود.»
| آشنایی با صادق هدایت _ مصطفی فرزانه |

به قول صادق هدایت: «اصلا چه کار احمقانه‌ای کرده. چرا وصیت‌نامه نوشته؟ آدمی که خودش را می‌ترکاند [خودکشی می‌کند] دیگر به چس‌ناله و وراجی احتیاج ندارد. به او چه که بعدش چه خواهد شد که مردم را پند و نصیحت بدهد؟ همین ترکیدی و رفتی، دیگر تمام شده است، بعدش دیگر به تو مربوط نمی‌شود.»
| آشنایی با صادق هدایت _ مصطفی فرزانه |
اومده تو آشپزخونه میگه ( یادم نیست ی سوالی پرسید)
خندیدم بهش گفتم از اون یکی زنت بپرس
خیلی جدی میگه : من اگر بخام ی زن دیگه بگیرم اول به زن خودم میگم. بعدش طلاقش میدم بره پی زندگیش. بعدش میرم با یکی دیگه. اینجور نیستم ک خیانت کنم به زنم.
مسخره بازی میکنم و بحثو عوض میکنم...
مستیم بدان حد که ره خانه ندانیم...
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)عرض کنم که جواب مسابقه روز قبل:"محبوبترین بندگان در پیشگاه خداوند،
بنده اى است که خداوند به تسلّط بر نفسش او را یارى داده،
پس ا
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
امروز چادرمو نمیده نماز بخونم. بهش میگم بده عزیزم بعدش بازی میکنیم باهممیگه نه نمیدم نمازت قضا میشه دیر میشه خب باشه بعدش گرسنه مون میشه غذا میخوریم دیگههه
شبا موقع خواب گیر میده که مامان بابا فرار از زندان میزاری، آخه من اون پسره که مایکله دوسش دارم
منم دوست دارم مایکل
واضع مقولات عشر ارسطو بوده او مقولات را یعنی آنچه را که قابل تصور در ذهن و یا تفکر است  به ده قسم تقسیم نموده که در زیر آورده شده است.

کم و کیف وضع این له ز بعدش هم متی

همچنین باشد مضاف و فعل و بعدش انفعال

توضیحات مقولات عشر
ادامه

صبح ساعت 5 بلند شم و تا قبل 7 الی 8 یه درسو بخونم 
بعد صبحانه بخورم برم کتابخونه 
بعد واسه ناهار یا یه میان وعده بیام خونه 
بعد ناهار برم کتابخونه 
و تا غروب 
بعدش هم بیام خونه 
یه استراحت و میان وعده و دستگاه و بعدش درس های عمومی ! و ... 
و شب هم بخوابم و صبح ...
با سلام...
روز امتحان شهری رفتیم که سوار شیم سه تا دختر(زن) و پنج تا مرد(پسر) بودیم که سه تا دختر پشت نشستن و افسر گفت که یه مرد بیا جلو بشینه، ما پنج تا از استرس و اینکه ماشین پیشمون خاموش شه رفتیم پشت دیوار قایم شدیم و بعدش گفت هیچ مردی پیدا نمیشه ما گفتیم نه و بعدش همه ما مردا رو رد کرد و خانما رو قبول کرد. اخه این انصافه؟ افسر تو پیچ به من گفت دنده عقب برو سخت بود و منو رد کرد. شرمنده که بد تعریف کردم.
یاعلی
برای اولین بار با تبلت پست میگذارم ( جوون تر که بودیم با لپ تاپ پست میذاشتیم)
بعد سالها که حال و حوصله ای پیدا شد
پزشکی عمومی با تموم فراز و فرودهاش سه سال پیش تموم شد ، بعدش شدیم پزشک خانواده ، بعدش رفتیم سربازی که واقعا سخت گذشت و همین ماه قبل تموم شد و بعدش امتحان رزیدنتی دادیم و احتمال خیلی زیاد از شهریور یا زودتر باید دوره ی رزیدنتی رو شروع کنیم و بعدش بریم طرح دوره ی تخصص و بعدش .....
تو این مدت به اجبار در چندین شهر دور زندگی کردیم و خدا میدو
بسم او ...
سین تو کانالش نوشته بود ۹۷ رو بنویسید سکانس به سکانس .
منم تصمیم گرفتم که بنویسم.
سکانس۱) میشه آخرین غروب ۹۶ از اتوبوس پیاده شدیم تا یکم هوا بخوریم و بعدش یکم خرید سوغاتی و بعدش هم سفره هفت سینی که پای مزار شهدا چیده شد. ۹۷ شد اولین سال زندگیم که لحظه سال تحویل پیش خانوادم نبودم و چه غمی داشت و چه غربتی ...
ادامه مطلب
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
یه سوپه خوشمزه درست کردم تو خوابگاه که نگو و نپرس!!
خیلی راحت درست میشه!!
سوپ جو و قارچ الیت رو درست کردم تو یه قابلمه بعدش
 تو یه قابلمه ی دیگه نودالیت سبزیجات درست کردم.
بعدش این نودالیت که آماده شد
 ریختمش تو سوپ!!!بعدش جعفری تازه رو خورد کردم ریختم
 توشو یه مزه ی عاااالی داد بهش!!لیموی تازه هم ریختم آخرش. 
برای کنار غذا یه خورده جعفری رو خورد کردم و با
 پیاز خلالی و آبلیمو مخلوط کردم!!
امتحان کنین!!
طبق پیش بینی نرم افزار که تصاویر آن در ادامه آمده است:
هلال در غروب روز سه شنبه مصادف با 29 رمضان و 14 خرداد ماه وضعیت خوبی خواهد داشت و قابل رویت است و بنابراین روز بعد یعنی چهارشنبه 15 خرداد اول شوال و عید فطر است. 
تصویر دوم وضعیت رویت پذیری در روز 13 خرداد را غیر ممکن پیش بینی میکند.
تصویر دوم:
دچار حس عذاب وجدان همیشگی ام شدم .که وقتی با یه نفر جزو محدوده دوست داشتنی هام دعوا می کنم، حتی وقتایی که تقصیر من نیست، یا به خودم برای عصبانی شدن حق میدم، باز هم بعدش عذاب وجدان می گیرم و فکر می کنم امروز آخرین روز دنیاست و ممکنه یکی بمیره در حالی که من باهاش قهر بودم یا دلش رو شکستم. دارم موزیک گوش میدم و بعدش میخوام با ناهار و هله هوله خودم رو خفه کنم.
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
سلام...نمیدونم  چی بگم والا ... بازم  امتحانا من و از زندگی  انداخت  ولی به هر طریقی بود  بالاخره  این ماه  لعنتی هم تموم شد اما  طی  چنتا پست  بعدی  مطالبی که  میخواستم  ماه  پیش  منتشر کنم رو  با عنوان خرداد عقب افتاده  آپلود میکنم  که در حق این  ماه  مظلوم   هم  ظلم  نکرده  باشم ...

همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی سنجش مراجعه فرمایند :
1-  رزمندگان با کد 95083973 خرداد 98-97
2-  بزرگسالان شهید رفیع پور با کد 80191601 خرداد 98-97
3-  رزمندگان اسلام  با کد 95124393 خرداد 98-97

4-  امام علی ع با کد 80194607 خرداد 98-97
5-  حبیب ابن مظاهر با کد 80192901 خرداد 98-97
با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

بعد از مدتها دوباره برگشتم. ده روز نبودم. راستش تقریبا ۷ روز رو خونه نبودم. رفتیم کرج اولش و بعدش تهران و بعدش قم و بعدش برگشتیم خونه.
میدونم که الان میخاید بیاید بگید عهههه چرا تهران اومدی به ما خبر ندادی که همو ببینیم. از کامنت های زیادی که این ده روز گذاشتید مشخصه چقدر محبوبیت دارم :)))
ولی خب انقدر همه چی تند تند بود که نمیشد قرار وبلاگی بزارم . حتی اولش قرار نبود تهران بریم . بعد قرار شد یه روز باشیم و صبح که اومدیم بریم قم فهمیدیم یه روز دیگه
بنام خالق آزادگی بهر سازندگی
باز خرداد است و یاد آزادگی 
خرمشهر است و این همه مردانگی
بهار و سوز گرمای بی مثالش
خرداد آمده شادی سوم همیشگی
شهر من کاش شادیت پیوسته بود
ترکهای  لب این شط وابسته بود
گرم بهر خاک همچو آتش تیرگان
کاش انصاف بود بهر این دلدادگان
مردمی که با جان و دل عاشق جانبازی
صدافسوس مانده اند در حسرت سازندگی
سالها جای ترکش مانده روی دیوارها
رد خون عشق یاران مانده در دیدارها
شهر من شهر خدا ای جان فدا
انهمه عشق بازان آمدند بهر خدا
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری
پ.ن.1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
---------------------------
خستگی* روزهای آخر قبل کنکور.. استرس بخاطر احتمال گرفتن نتیجه‌ی خیلی خوب!

مرور مبحث‌های مختلف
3تا کنکور آزمایشی
جلسه‌ی تحلیل فیلم توی خونه‌ی یکی از دوستان ژرفی :)
تست، تست و تست
نه شنیدن سر یه داستانی درست توی بدترین لحظه‌ی چند ماه اخیر
درس خوندن توی ارتحالیدی! :|
دیدن یکی از قوی‌ترین فیلم‌هایی که اخیرا دی
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟
برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر جالبه.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینید!در عین بی برنامه بودن با برنامه جلو رفتن.
خفن و غیر قابل پیشبینی.
+امشب یا هر شب
1⃣تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش در اسفند سال ۹۸ ( تولیدی ها ۹۰ درصد و سایر مودیان ۸۰ درصد ) تا پایان خرداد ۱۳۹۹
2⃣چنانچه برگ مالیات قطعی مودیان از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد ابلاغ شود و مودی نسبت به پرداخت مالیات و جرائم غیرقابل بخشش تا پایان خرداد ۱۳۹۹ اقدام نماید ، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم خواهد بود
3⃣لغو هیات های حل اختلاف مالیاتی در بخش اشخاص حقیقی ( همه ی منابع ) تا پایان سال ۱۳۹۸ و ادامه جلسات به سال ۱۳۹۹ موکول می گردد
ادامه مطلب
☑️ دیروز سوم خرداد بود
سوم خرداد در تاریخ بعد از انقلاب اسلامی یکی از برجسته ترین روزهاست.
در این روز اتفاقی افتاد که در حافظه تاریخی مردم ایران فراموش نمی شود
خرمشهر در این روز آزاد گردید شهری که بخاطر مقاومت مدافعین اش به خونین شهر تغییر نام داد و بعد از شهادت همه مدافعین، شهر بدست دشمن بعثی و صدامیان افتاد 
سوم خرداد با عملیات الی بیت المقدس ماندگار گردید و امام خمینی فرمود: خرمشهر را خدا آزاد کرد
در جنگ سه عامل همچون خود انقلاب عامل پ
می کوش به خر ورق که خوانی تا معنی آن تمام دانی
می باش طبیب عیسوی هُش اما نه طبیب مردمی کُش

این بیت موقع درس خواندن همیشه در ذهنم تکرار میشود و بلافاصله بعدش به این فکر میکنم که چقدر سخت است واقعا. بعدش هم باز به خودم دلداری میدهم که حتما در توانم هست که در این راه قرار گرفته ام و تابه حال دوام آورده ام و به روز های خوبی که مثلا در آینده می آیند فکر میکنم. چون کسب این علم هرچقدر که سخت و خانمان برانداز (دیگه ینی خیلی سخت) باشد ارائه اش شیرین است
پریروز بود یا دو روز پیش دقیق نمیدونم ،قبل از اینکه نماز صبح بخونم بود یا بعدش دقیق نمیدونم ، فقط این جمله یادمه : خدایا باتو قرارداد ببندم یا امام زمان ؟!
خیلی خود بخود این جمله تو ذهنم نقش بست و من با صدای بلند بیانش کردم ....
ولی بعدش .... یه ندای درونی که فکر کنم همون صدای خدا بود ، بهم گفت :زیاد به خودت فشار نیار چه قرار داد ببندی چه نبندی باهرکسیم که باشه، به اون چیزی که میخوای نمیرسی ، پس دلتو به این چیزا خوش نکن و بشین زندگیتو بکن....
بالاخره بعد چند ساعت پر خوابی بیدار شدم. بیرون رفتنم با دوستام کنسل شد چون دوستم باید میرفت جایی که براش پیش اومده بود. احتمالا به رسم قدیمم پاشم اتاقو جمع کنم مغزمم مرتب بشه بعدش بشینم به کار کردن. هرچند که تو اتاق کار نمیکنم ولی خب این کار کمک میکنه اروم تر شم. همین هیچ حرف دیگه ای ندارم. و راستش ناراحتم نیستم که این همه خوابیدم. انگار لازم بود. که شاید بعدش حالم خوب بشه. خیلی خنثی ام الان. هیچ حسی ندارم. هیچی
*اگر با سردار سلیمانی مشکلی دارید یا هرچی، نخونید این پست رو. در حال حاضر توان شنیدن حرف نیش‌دار و غیره و غیره ندارم.*
_سلام، صبح به خیر. 
_سلام. 
_... 
_... 
_چیزی شده؟
_ها؟
_چرا دپرسی؟
_حاج قاسمو زدن. 
_چی؟ کی؟ کجا؟
_دیشب، تو بغداد. آمریکاییا زدنش. 
_یعنی الان... الان شهید شده یا... 
_آره دیگه، آره. 
به همین سادگی؟
تموم شد؟
یه وقتایی باورم نمی‌شه که یه زندگی به چه سرعتی می‌تونه تموم بشه. 
ناراحتی رفتن سردار یه طرف و... 
نگرانی‌ش یه طرف. 
حالا چی؟ حالا چی
فرزندم 
در مکتب ولایت برای رشد روحت ، مثل رشد جسمی ات، دوران امیری داری... بعدش دوران اسیری و تربیتی داری... و ان شا الله بعدش دوران وزیری داری... و اگر قابل بشی دوران اب شدن یا ام شدن هم داری...
بدون که نه در جمال و نوازش دوران امیری باید توقف کنی...
نه در جلال و تشر دوران اسیری...
و نه وقتی در دوران وزارت به اختیارت خیلی احترام میذارن و تو رو صاحب رای میدونن...
همه اینها باید باشه اما اگر در اون جلوات غرق بشی متوقف میشی...
یه هفته ما رو بخاطر کرونا تعطیل کردن ومشتاقم بدونم قراره بعدش چی بشه!مثلا وسایل پیشگیری رو برای این همه دانشجو میخان تهیه کنن یا اینکه آرامش قبل از طوفانه و میخان بعدش بخاطر کمبود نیرو ازمون کار بکشن و یا اینکه بحول و قوه الهی قراره فروکش کنه این موج هنوز اوج نگرفته ی کرونا:/توکل بر خداما خودمون نگران خانواده هامونیم که ناقل نشیم و اونا رو مبتلا کنیم وگرنه جان ناقابلی داریم....:)
باورم نمیشه اردیبهشت دوست داشتنی هم داره تموم میشه
زیباترین فصل بهار ب نظرم اردیبهشت 
خصوصا امسال برای منی ک3 سال کنکور دادم و خونه بودم امسال خیلی لذت بخش بود
فصل خرداد دوست ندارم حقیقتا 
از موقعی ک یادم میاد همیشه امتحان بود فصل خرداد
و اما تصمیمی ک دارم شروع ی هنر جدید 
بعد گرون شدن دوربین عکاسی 
و مردد بودن ب اینکه ب موسیقس علاقه دارم یا نه 
میرم سراغ نقاشی و آبرنگ 
ی مغازه ای هست نزدیک خوابگاه مون ک ی اقای مسن تابلو میکشه و میفروشه
و داخ
ساعت ۸:۳۰ بیدار شدم، صبحونه خوردم و درس خوندم
شلغم هم خوردم.
از دیروز قرار گذاشته بودیم با میم، که امروز ناهار بریم بیرون. رفتیم یه کافه‌ای که بعدا من یادم اومد قبلا رفته بودم. وقتی «ناهار» خوردیم که شب شده بود. کلی حرف زدیم راجع به الف و زرافه و ماه و اینا.
عکس گرفتیم. بعدش رفتیم نون خامه‌ای خریدم و الان توو خوردنش موندم واقعا. میوه هم خریدیم و برگشتیم.
حالا منتظرم چایی حاضر بشه بخورم، بعدش دوباره برم درس بخونم.

من نمیفهمم حکمت این چیه:
طرف رو توی لینکداین ادد میکنی
بعد توی ریسرچ گیت فالو میکنی
بعد باز توی فیسبوک
بعدش توی اینستاگرم
بعدش توی توئیتر
و سایر شبکه های اجتماعی
چوب تو کون همه تون بره چرا اینجوری میکنین؟ چرا ادمو 100 جا فالو میکنین؟
بیمار. 
هر کاری کوفتی داری دو تا ازینها باید کافی باشه.
ریسرچ گیت حالا اوکی
لینکداین اوکی
دیگه چرا هم توئیتر هم اینستا هم زهرمار هم کوفت؟
دانلود ریمیکس جدید 10 آهنگ برتر خرداد ماه رادیو جوان
13

شمارش معکوس 10 آهنگ برتر رادیو جوان
دانلود ریمیکس جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی RJ Countdown
Download New Remix By RadioJavan Team Called RJ-Countdown 2016
این ریمیکس شامل برترین آهنگهای خرداد ماه 1395
پخش اختصاصی از رادیو جوان

دانلود ریمیکس جدید RJ Countdown
(بیشتر…)

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ 393,142 بازدید ادامه و دانلود
عجیبه واقعا هر روز و هر شب برنامه ریزی میکنم که زود بخوابم که زود بیدار شم اما شب ها وقتی خونه میام ساعت یک و رد کرده :(
تازه بعدش که میام نه خوابم میاد که بخوابم نه حال و حوصله اینو دارم یکم درس بخونم نه اینکه یکم بخوابم ! ، شب ها یک ساعت بیخودی تو تلگرام و وب چرخ میزنم (البته تازگیا خوندن نوشته های بلاگیها رو هم اضافه کردم ) بعدش یا میرم سراغ ادامه کتابم یا ی فیلمی چیزی ، بعدش هف هشتا آلارم تنظیم میکنم ک صبح حتما حتما بیدار شم اما فقط بیدار میشم آ
خرداد و تیر امسال توی یه دفتر اظهارنامۀ مالیاتی می‌زدم. یکی از مؤدی‌هام یه خانمی بود که مغازه‌اش رو اجاره داده بود و می‌خواست اظهارنامۀ مالیات بر درآمد اجاره بزنه. مثل همه یه سری سؤال ازش کردم که ببینم چه معافیت‌هایی می‌گیره یا نمی‌گیره و یکی از سؤال‌هام هم این بود که خدا نکرده بیماری خاصی نداره و هزینۀ درمانی نمی‌ده؟ گفت چرا برای کنسر سینه کلی خرج کرده و بعدش من یه سری توضیح دیگه دادم و سؤال و جواب‌ها ادامه داشت تا اظهارنامه‌اش تموم
وقتی به این فکر میکنم که قراره یه مدت دیگه بیام آرشیو رو ببینم و بزنم روی "خرداد 98"ذوق میکنم،اصلا فکر کردن به بعدِ خرداد لذت بخشه،نه؟برخلاف چیزی که همه میگن از تایمی که میرم سرکار بهتر به کارام میرسم و زندگیم جم و جور شده.
چندشب پیش دوسه فصل از کتاب"خودت باش دختر(صورتت رو بشور دختر)"خوندم به نظر کمک کننده س فقط زمانی که یادم میاد این کتاب رو ف.ح بهم هدیه داده بهم میریزم و عصبی میشم.
فکر کنین سرکار برید و درس بخونین و کتاب هم بخونین و فیلم هم ببینی
تا حالا شده یه اتفاقاتی براتون بیوفته و شما موفق بشید که اژدهای خفته درونتون رو ببینید؟
مثلا یه حسد اون گوشه دلتون زیر فرش باشه
یا مثلا یه کوچولو تکبر 
یا حرص و ولع و...؟
واااای مثل فیلمهای تخیلی و ترسناک مخصوصا بری سینما اونو 3 بعدی ببینی !
وااای اصلا باورت نمیشه خودتی!
بعدش که ناگزیر باورت شد
میری تو سکوت با دنیا 
بعدش خدا اون وسط مسطا یه نور میفرسته 
دوباره دستتو میگیره 
اما حواستو جمع کن 
زشته هعی اژدها راه بدی تو دلت 
بابا مگه طو...ست؟

زیر

سلااااااااااااام سلااااااااااااام سلااااااااااااام سلااااااااااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که دیروز ساعت نه سوییت رو تحویل دادیم و راه افتادیم سمت کرج و اول از لاهیجان پیمان و پیام رفتند طبق معمل همیشه کلی کلوچه و این چیزا گرفتند و بعدش دیگه سوار شدیم و روندیم به سمت کرج ،وسطا هم یه جا نشستیم صبونه خوردیم و ساعت دو و نیم اینجورام رسیدیم قزوین و اونجام ناهار خوردیم و دو سه ساعتی استراحت کردیم و بعدش یه کله تا کرج اومدیم و پیام جل
عرضه
اولیه"دکپسول"
یکشنبه  5 خرداد 20 درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول شامل 40 میلیون سهم در
محدوده قیمتی 560 تا 570 تومانی هر سهم در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه
اولیه شود.
در این عرضه سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 200 سهم تعیین شده و سهامدار عمده از طریق کارگزاری صبا تامین اقدام به واگذاری خواهد کرد.
 سایپا
انجمن شرکت های بیمه‌ اعلام کرد: سایپا با ۱۱۰۰ میلیارد تومان بزرگترین
بدهکار به شرکت های بیمه است و به یک بحران جدی در این صنعت تبدیل شده
بسمه تعالی 
با توجه به این که ثبت نام طرح های مشابه طرح ارتقایی انصارالحجة تا ابتدای تیر وقت ثبت نام دارند لذا پایان ثبت نام در طرح انصارالحجة را 28 خرداد ماه قرار داده ایم تا طلابی که پذیرش نمی شوند امکان حضور در طرح های دیگر را داشته باشند. 
این مهلت قابل تمدید نیست 
آخرین مهلت ثبت  نام در طرح ارتقایی انصارالحجة 28 خرداد 98
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند که د
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز
پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و
فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق
کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در
مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی
از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و
دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند ک
دلم میخواد ، نمیخواد. نمیدونم.
حس میکنم بین فاصله ی بین دو تا دنیا زندگی میکنم.
برزخ عجیبیه.
بیشتر از همه به خودم نزدییکم و از همیشه از خودم دورترم.
حس میکنم دلم میخواد یک دریا غم سر بکشم .
ادامه داره و من نمیدونم بعدش چی میشه.
ولی من همش میخوام بدونم بعدش چی میشه،تهش چی میشه.
من میخوام همه چیو بدونم،تا خیالم راحت باشه.خودخواهیه نه؟
دلم تنگ شده....
برای آهنگ های قدیمیم.
انگار هم میخوام این باشم و هم میخوام از هیچی دل نکنم...
استاد اگه استاد باشه و کارشو خوب بلد باشه کلاسش مجازی و فجازی و هرچی که باشه از دستش نمیدی
امروز سر این کلاس مجازی و بعدش همه خوب بودن
برعکس اون استاد بی حال و حوصله مون که هم تو کلاس همه چرت میزدن هم بعدش همه گیج میزدن
اون یکیم که اومده میگه ترمی 4تومن شهریه چیزی نیست که اینقد میگین :/
بله خب برای شما که شبی 500-6-- حداقل درامدتونه جناب ترمی 4تومن هیچی نیست -_-
هر کی از این جا رد شد 4 تا اهنگ جدید و خوب معرفی کنین لطفا

داشتم از شرکت چار میزدم بیرون برنامه نویس آقای محمد حسین خ بهم گفت دوباره سرور رو ریختی بهم داری میری؟ به خنده بعد مدیر پروژه آقای ی گفت آره ریخته بهم نذارم بره؟ گفت نه شوخی میکنم بعدش برنامه نویس خانم شکیلا میم گفت کار همیشگی ش وقتی بهم میرزه دَرِ میره؟!!!! بعد خداحافظی کردم و الکی خندیدم با شوخی شون! اومدم جلوتر که برنامه نویس آقای ایمان سین بهم گفت باز نری عکس بگیری بذاری اینستاگرام؟ بعدش بقیه شون شروع کردن به مسخره کردن و خندیدن!!!!!
  امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ بود و چهارم رمضان المبارک ۱۴۴۱. روز چهارشنبه. مهدی دایی دعوت کرد شب بریم هیئت علی اصغر علیه السلام و بعد نماز معرب و عشاء، افطار اونجا دورهمی.
اولش خیال کردم تخمِ خانم مرغ است و بعدش کاشف به عمل اومد که تخم مرغابی و اردک بود. بعلاوه ی نوشابه و چای تازه دم.
 البته بعدش گفتند که رهبری، با سه شرط سهام عدالت رو آزاد کرده اند که خبر خوبی بود.

امروز (یعنی در واقع دیروز) روزی بس شلوغ بود.
صبح ساعت هشت اینا بیدار شدم یعنی هلیا بیدارم کرد. چند روز بود میگفت کنکور دادی بعدش تو منو ببر کلاس زبان و بیار !حالا خوبه کنار خونمونه! بچه چپ دسته و میخواست که بپرسم از اموزشگاه که صندلی چپ دست دارن یا نه و نداشتن. قرار شد دوتا صندلی برداره کنار هم بذاره:)
بعدش رفتم بانک بغل خونه که حساب باز کنم و حدود یک ساعت و نیم اونجا بودم . خدارو شکر که یه کارمند خیلی خوب و وظیفه شناس به پستم خورد
بعدش خرید و ارایش
میخوام سعی کنم از این به بعد آرامش داشته باشم
و آروم آروم سعی کنم چیزایی که بلد نیستم رو یاد بگیرم و استرس الکی نداشته باشم. 
امشب کلی استرس داشتم و به جایی نرسیدم. همین الان اومدم بخوابم، یهو به خودم اومدم دیدم برای فردا و اینکه این همه درس رو کی بخونم دارم دچار استرس میشم و بعدش به این فکر میکنم که وای قراره دوشنبه برگردم تهران و فلان و بهمان. بعدش به این فکر کردم که چرا خب واقعا؟ استرس بکشم که مریض شم؟ نشد؟ نرسیدم؟ خسته بودم؟ اصلا عشقم کشید د
به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در
آزمون‌ سراسری سال 1398 که در مهلت تعیین شده (از تاریخ 97/11/24 لغایت 97/12/06) موفق به
دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به
ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند می رساند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه مورخ 97/12/19 تا روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 در نظرگرفته شده است . متقاضیانی که در زمان دریافت کد سوابق تحصیلی با مشکل مواجه می شوند هر چه سریعت
خب دیروزم بخیر گذشت. هرچند یه مقاله بیشتر نخوندم اما بعدش بهانه خرید از سوپر زدم بیرونو حرصم از خودمو سر راه رفتن خالی کردم. به هر حال دیروز تموم شد و من واقعا خوشحالم که پشت سر گذاشتمش چون روز بدی بود برام. و اما امروز. طبق معمول هر روزه ساعت چهار این طورا بیدار شدم. اما بعدش مخصوصا خوابیدم و شد الان گفتم دیگه در طول روز خوابم نگیره شاید اگه این کارو کنم. اینه که الان ساعت هفت بیدار شدم. کتری رو گذاشتم رو گاز جوش بیاد صبحونمو بخورمو بعدش شروع کن
یک جور همدردی خاموش میان دختران ناراحتی که در صندلی عقب تاکسی/اسنپ/آژانس نشسته اند و راننده های تاکسی/اسنپ/آژانس که از آینه با تاسف و ترحم و گاهی مهربانی نگاهشان میکنند وجود دارد. انگار که بخواهند بگویند گریه نکن درست می شود. شاید هم صدای موسیقی را بلند کنند و بخواهند بگویند من صدای فین فین تو را نمی شنوم دخترجان، گریه کن، خالی میشوی، بعدش درست می شود. 
ولی نهایتا بعدش درست می شود. 
به هق هق ها و نفس های شماره دارِ پس‌ از گریه قسم، درست می شود.
دیروز بعداز هر که رفتم یاناکار تا ساعت 7:30 کار کرده ام بعدش جلسه کاری بود و بعدش با حبیب کاف حرف زده ایم و حرف زده ایم برای پیشرفت نتیجه اش این شد که من ظرف غذا و فلاسک آب برداشت از یاناکار و امروز برای خودم غذا آورده ام و صبحونه خورده ام ... کارهای هرگز نکرده البته کم صبحونه خورده ام اما خب قراره بیشتر کنم این شرایط رو ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها